FOLLOW THE EVOLUTION - Lezením vzhůru

UŽITEČNÉ INFORMACE

 

Výběr vhodné velikosti

U nás v Geckogogo plně respektujeme skutečnost, že každé miminko je jiné. A tak pokud se stane, že Vámi zvolená velkost nebude vyhovovat, neváhejte a pošlete nám produkt na výměnu. 

Zvolením vhodné velikosti předejdete procesu výměny. Věnujte tedy pozornost měřeným údajům, abyste vybrali vhodnou velikost právě pro vaše miminko.

S výběrem vhodné velikosti Vám také rádi poradíme. 

 

 nové měřené údaje

 

 

 

 

 

 

FORMULÁŘ - VÝMĚNA VELIKOSTI

Co když velikost nesedí? 

Je nám líto, pokud vámi zvolená velikost nevyhovuje.

U nás v Geckogogo plně respektujeme slutečnost, že každé miminko je jiné. A tak neváhejte a pošlete nám produkt na výměnu. Na adresu uvedenou v reklamačním protokolu. Vyplněný REKLAMAČNÍ PROTOKOL přiložte k produktu. My Vám obratem zašleme nový kousek v požadované velikosti.

Pro zaslání můžete použit stejnou krabičku, jejiž rozměry jsou vyhovující také pro zaslání formou doporučeného psaní. 

Zboží lze vyměnit pouze v případě, že nebude prané, ušpiněné či poškozené.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Emial: o@geckogogo.com

 

 

ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY DO 14 DNŮ

Odstoupení od smlouvy

  1. Kupující, který uzavřel kupní smlouvu mimo svoji podnikatelskou činnost jako spotřebitel, má právo od kupní smlouvy odstoupit.
  2. Lhůta pro odstoupení od smlouvy činí 14 dnů ode dne převzetí zboží.
  3. Pro dodržení lhůty pro odstoupení od smlouvy musí kupující odeslat prohlášení o odstoupení ve lhůtě pro odstoupení od smlouvy.
  1. Pro odstoupení od kupní smlouvy může kupující využít REKLAMAČNÍ PROTOKOL poskytovaný prodávajícím. Odstoupení od kupní smlouvy zašle kupující na emailovou nebo doručovací adresu prodávajícího uvedenou v těchto obchodních podmínkách. Prodávající potvrdí kupujícímu bezodkladně přijetí formuláře.
  2. Kupující, který odstoupil od smlouvy, je povinen vrátit prodávajícímu zboží do 14 dnů od odstoupení od smlouvy prodávajícímu. Kupující nese náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu, a to i v tom případě, kdy zboží nemůže být vráceno pro svou povahu obvyklou poštovní cestou.
  3. Odstoupí-li kupující od smlouvy, vrátí mu prodávající bezodkladně, nejpozději však do 14 dnů od odstoupení od smlouvy, peněžní prostředky v hodnotě ceny produktu. Prodávající vrátí kupujícímu přijaté peněžení prostředky jiným způsobem jen tehdy, pokud s tím kupující souhlasí a pokud mu tím nevzniknou další náklady.
  4. Jestliže kupující zvolil jiný, než nejlevnější způsob dodání zboží, který prodávající nabízí, vrátí prodávající kupujícímu náklady na dodání zboží ve výši odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání zboží.
  5. Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, není prodávající povinen vrátit. přijaté peněžní prostředky kupujícímu dříve, než mu kupující zboží předá nebo prokáže, že zboží prodávajícímu odeslal.
  6. Zboží musí vrátit kupující prodávajícímu nepoškozené, neopotřebené a neznečištěné a je-li to možné, v původním obalu. Nárok na náhradu škody vzniklé na zboží je prodávající oprávněn jednostranně započíst proti nároku kupujícího na vrácení kupní ceny.
  7. Prodávající je oprávněn odstoupit od kupní smlouvy z důvodu vyprodání zásob, nedostupnosti zboží, anebo když výrobce, dovozce anebo dodavatel zboží přerušil výrobu nebo dovoz zboží. Prodávající bezodkladně informuje kupujícího prostřednictví emailové adresy uvedené v objednávce a vrátí ve lhůtě 14 dnů od oznámení o odstoupení od kupní smlouvy všechny peněžní prostředky včetně nákladů na dodání, které od něho na základě smlouvy přijal, a to stejným způsobem, popřípadě způsobem určeným kupujícím.

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací ZDE.