PRO RADOST Z LEZENÍ - Chytrý oděv pro nejmenší

UŽITEČNÉ INFO

Jak vybrat vhodnou velikost?


Výběr vhodné velikosti je důležitý! Nejen kvůli tomu, abyste předešli procesu výměny za jinou velkost. Ale především, aby se vašemu miminku dostalo maximálního pohodlí při lezení. Každá velikost se liší v rozměrech, jak do délky, tak do šířky. Také délka chodidla je pro každou velikost jiná.
Pro zvolení správné velikosti věnujte pozornost měřeným údajům níže.

U nás v gecko™ plně respektujeme skutečnost, že každé miminko je jiné. Pokud se tedy stane, že vámi zvolená velikost nevyhovuje, neváhejte nám produkt poslat na výměnu. 

S výběrem vhodné velikosti Vám také rádi poradíme.

Mu_ROMPER_ALL_1MU_cuff_all

 MU_gecko-ponožky_4vel

Formulář – výměna velikosti

Je nám líto, pokud Vámi zvolená velikost nevyhovuje. Neváhejte nám produkt poslat na výměnu. Zboží zašlete na adresu uvedenou v reklamačním protokolu a vyplněný REKLAMAČNÍ PROTOKOL přiložte k zásilce. Výměnu provedeme ihned po obdržení zboží. 

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

tým gecko™
tel.: +420 776 150 806
email: o@geckogogo.com

Odstoupení od smlouvy, vrácení do 14 dnů

Je nám líto, že produkt nesplnil vaše očekávání. Vrátit jej můžete bez uvedení důvodu v rámci 14ti dní. Stačí nám jej zaslat. Vyplněný a podepsaný REKLAMAČNÍ PROTOKOL nám společně i s produktem zašlete na adresu uvedenou v reklamačním formuláři.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

tým gecko™
tel.: +420 776 150 806
email: o@geckogogo.com

FORMULÁŘ - reklamace

Při výrobě našich produktů je kladen důraz na kvalitu použitých materiálů stejně jako na kvalitu šití. Pokud se stalo, že se u výrobku objevila vada neváhejte nám jej poslat k posouzení. Na vyřízení reklamace máme sice ze zákona 30dní, ale víme, že v tomto období vývoje miminka je každý den důležitý, a tak se snažíme reklamace vyřídit v řádu dní po obdržení výrobku. 

Produkt nám zašlete na adresu uvedenou ve formuláři a vyplněný REKLAMAČNÍ PROTOKOL přiložte k zásilce. 

Před odesláním se ujistěte, zda byly dodrženy pokyny k péči o produkt. Více informací Vám nabídnou naše Obchodní podmínky.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

email: o@geckogogo.com

tel: +420776150806

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz