PRO RADOST Z LEZENÍ - Chytrý oděv pro nejmenší

FILOZOFIE gecko

Projekt MATKY DĚTEM

Náš nový projekt MATKY DĚTEM.

Protože věřím, že pozitivní energie se má předávat dál i letos bych ráda podpořila potřebné. Tento rok se zaměříme na pomoc dětem. Dětem které už sice nejsou miminka, ale mají před sebou velký životní krok. Dětem, které vyrůstaly v dětském domově a nyní se vydávají do světa. Světa plného nových zkušeností i zážitků. Ale zároveň plného nástrah. Aby jim trochu usnadnila vstup do světa dospělých, založila Veronika Kašáková Nadační fond Veroniky Kašákové, jehož náplní je doprovázet děti z dětského domova na cestě do života.  A cílem našeho projektu MATKY DĚTEM bude vybrat částku, která bude předána první adventní neděli. Z každého prodaného kusu poputuje 50CZK pro @nf_veronikykasakove. Minulý rok jsme díky projektu MATKY MATKÁM, věnovali výtěžek 10000CZ Klubu svobodných matek. Já věřím, že bychom tento rok mohli společně tuto sumu překonat! Úžasné Veronice Kašákové děkujeme, že se rozhodla stát patronkou projektu.

A že nejste maminka? Nevadí!

Sdílejte, lajkujte, podporujte!

Věřím, že společně to dokážeme!

Projekt byl úspěšně dokončen a částka 11.150 CZK byla předána Nadačnímu fondu Veroniky Kašákové. Děkujeme všem za podporu projektu!

Projekt MATKY MATKÁM

 

Vážení zákazníci, již více než rok polodupačky Geckogogo™  brázdí trh a podlahy u Vás doma. Za tu dobu prošly několika změnami, jejíchž cílem bylo vylepšení. Nyní je na trhu inovovaná třetí řada. A to jen díky vám - těm, kteří se pro produkt rozhodli a umožnili nám tak pracovat na dalším vývoji.
Na skladě máme poslední kusy druhé řady a já bych pro ně ráda našla využití. Jde o velikost 74-slim. Limitovaný prodej najdete na našem  e-shopu za zvýhodněnou cenu 499,- Celý výtěžek z prodeje bude věnován Klubu svobodných matek, se kterým nás spojila paní Andrea Růžičková Kerestesová, za což ji tímto děkujeme. 
Projekt MATKY MATKÁM děkuje také za podporu maminek Aneta Vignerová, Vanda Shreierová, @mili_teri_zivot_mlade_mamy, @mama_dominika a naší ambassadorce @zuzana_rygarova
Prosíme tedy o vaši vstřicnost, abychom společně částku 10 000 CZK mohly předat první adventní neděli. Ta je symbolem naděje. A to je to co svobodné maminky určitě potřebují. Sdílením naplníme cíl projektu, podělit se s těmi, jenž štěstí úplne rodiny nemají. Děkuji všem, Olesja Davydenko.

 

Cíl projektu byl naplněn a několika svobodným maminkám vykouzlil úsměv na tváři. Děkujeme Všem!

Olesja D.

31.12.2020

Giving back

Jsem vděčná za každého zákazníka, který se rozhodl podpořit můj nápad. Proto bych chtěla v rámci filozofie Giving back předat tuto pozitivní energii dál. Některé kusy první řady putovaly tam, kde vše začalo a to do kojeneckého ústavu Čtyřlístek v Opavě. Díky paní Bergerové a její odbroným konzultacím, jsem mohla úspěšně dokončit první řadu. S každou další řadou budou vznikat nové projekty, jež pomůžou tam, kde je potřeba. 

BIO bavlna

Věděli jste, že spotřeba pesticidů je u pěstování bavlny opravdu nadměrný? Postřik pesticidy se aplikuje až 20x ročně!
Nadnárodní společnosti tlačí výkupní cenu dolů, a tak jsou pěstitelé bavlny nucení používat levné postřiky, které jsou mnohdy toxické či karcinogenní. Takto široké použití pesticidů je poškozující životní prostředí. A proto v gecko™ tento způsob pěstování a výroby nechceme podporovat!

BIO bavlna představuje návrat k bezpečným a udržitelnějším postupům pěstování a zpracování této suroviny. Aby bylo možné získat BIO certifikaci, musí být bavlna zpracovávána bez použití pesticidů a chemických hnojiv. K pěstování je použitá pouze mechanická kultivace a biologické prostředky, což obnáší vyšší náklady na pěstování a jeji výrobu.

BIO bavlna je na dotek jemnější, protože vlákno má více chmýří. Při jejím zpracování se nepoužívá formaldehyd.Celý proces je tak šetrný k životnímu prostředí i k našemu tělu. Pokožka vašeho miminka může tedy lépe dýchat, protože má vyšší stupeň prodyšnosti. A na tom záleží! :)

Udržitelnost

#sustainability čili #udrzitelnost

Jsem pevně přesvědčená, že ochrana planety je naší společnou odpovědností. Pro budoucnost nás i těch nejmenších. Snažím se tedy aby naše každodenní kroky v gecko™ byly maximálně ekologické. Pro výrobu unikátních polodupaček byla BIO-bavlna tedy jasnou volbou. Protiskluzový potisk je aplikován ekologickými barvami na bázi přírodního silikonu a vyplň na kolínkách, která zajišťuje miminkům pohodlí při lezení, je ze 100% recyklovaného polyesteru. Jde o speciální materiál vyrobený z recyklovaných zdrojů PET lahví, polyesterového odpadu nebo i starších oděvů. Při výrobě se suroviny čistí, rozemelou a vytaví vlákna, čímž se vytvoří materiál se stejnými vlastnostmi jako čistý polyester. Na výrobu se přitom využije přibližně o 90 % méně vody a 70 % méně energie než při výrobě běžného polyesteru. Uhlíková stopa při výrobě je také o 75% nižší než při klasickém polyesteru. I tady jsme vsadili na jistotu a zvolili jsme ověřeného dodavatele - německou jedničku v oboru, společnost Freudenberg.

Vše je vyrobeného v Evropě s potřebnými certifikáty kvality.
#GOTS a #OEKO-TEX

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz